ייעוץ חכם

איך קונים משביחים או משפצים נכס? תהליך קבלת ההחלטות

במעמד של רכישת נכס, השבחת נכס, שיפוץ נכס או  אפילו בנייה עולות לא מעט שאלות כמו, איך מתקדמים שלב אחר שלב בצורה בטוחה ועם כמה שפחות סיכונים? מה כדאי לעשות לפני או אחרי? האם להיכנס לזה לבד? כפי שהבנתם, תרחישים אלו הינם תרחישים מורכבים ביותר ולא פעם הם מלווים בחששות, דאגות ופחדים שניתן למנוע באמצעות ליווי התהליך בצורה נכונה. אז מי באמת יכול ללוות אתכם נכון ולהבטיח כי כל צעד שתעשו ישרת את מטרת השינוי? במאמר שלפניכם נדבר לא רק על ההיבט הכלכלי אלא על כל השלכות והתהליכים המורכבים שבעניין.

מאת אפי חכם

הקשר בין מומחה לליווי תהליכים לבין השגת שינוי מבורך

נכס קונים, משפצים או משביחים באהבה או לא עושים בכלל, בדיוק כמו שאר הדברים גם כאן חשוב מאוד להיכנס לתהליך עם מוכנות שלעיתים אינה בנמצא. מה עושים במצב הזה? הידעתם? כמו כל דבר יש בהחלט שינויים העלולים לזעזע לא רק את חשבון הבנק שלכם אלא גם את ההיבט הרגשי כאמור מריבות בין בני זוג, ויכוחי סרק עם קרובי משפחה "שיודעים הכול מהכול" והרשימה קצרה מלהכיל. בדיוק כאן הפתרון הטוב ביותר הוא להיוועץ עם גורם מלווה תהליכים אשר יידע לאזן את המצב ואת התהליך ולתת מענה גם לעוצמות הרגשיות המשתנות העלולות לפגום בתהליך.

מומחה ללווי תהליכים – שמישהו מסתכל על התמונה מהצד

כפי שהבנתם, לא לחינם שוכרים אנשים את המומחה לליווי תהליכים וזאת בכדי שזה יעצים את השינוי ויהפוך עבורכם את הדברים לטובים ביותר בזכות יכולתו וחשיבתו האובייקטיבית לאורך כל התהליך. כחלק ממוניטין של מצליחנים, יעניק המומחה באופן תמידי עצות וייעוץ על טהרת השקיפות והאמת ואם זה לא מספיק יסייע בקבלת החלטות בהיבט הרציונלי כשהוא מותיר את ענייני הרגש מאחור. במקביל יסייע המומחה לבחור בחירות לפי מה שאמיתי ונכון ולא ייתן לכם להתפשר על נראות מושלמת בהתחשב בכל הגורמים החיצוניים האחרים שיש לקחת בחשבון לפני שסגורים על ההחלטה. מומחה ללווי תהליכים מזמן שלא מגיע רק לייעץ בהיבט הפיננסי או הכללי, הוא מדבר אתכם בין היתר גם על המיקום של הנכס אבל יודע איך לאזן את כל העניינים הרגשיים העלולים לצוץ במסגרת השינוי שתבצעו.

רוצים וצריכים "לקפוץ למים העמוקים" ללא נטילת סיכונים מוגזמים יתר על המידה ומציאת פתרונות ראליים?

 אפי חכם – מומחה לליווי תהליכים תומך ומסייע מתחילת התהליך ועד סופו. לפרטים בקרו באתר הבית, השאירו פרטים והסיוע הטוב ביותר (בהבטחה) בדרך אליכם.

דילוג לתוכן