ייעוץ חכם

כיצד מתמודדים נכון עם תהליכים מורכבים בהשקעה או רכישת נכס?

בית עם המיקום הטוב ביותר, השקעה לטווח הארוך, מיקום אסטרטגי, סביבה פסטורלית, מיקום שקט לסובלים מרעש.. אלו הם חלק מהמשפטים והאמירות שהצליחו ליישם רק חלק מהאנשים שנכנסו לתהליך רכישה או השקעה בנכס עם ידע בתחומי הנדלן. האם לכולם יש את הידע המקדים שיכול להניב תוצאה לטווח הארוך? אז בעידן בו חלק מהאנשים מעדיפים לחסוך ליווי אינטנסיבי ומורכב בנדל"ן מתרחשות גם התקלות שאין בהן חזור, רוצים שזה לא יקרה לכם? בטרם תצאו אל הרכישה הבאה שלכם מומחה לליווי תהליכים מורכבים בנדל"ן בעל יוזמה ושקול רוצה לסייע ולחזק יחד אתכם את כל הנקודות שבלעדיהן התהליך הזה לא יצלח.

מאת אפי חכם

כמה זמן אתם רוצים להשקיע ולא מעזים?

אחת השאלות הנפוצות היא "למה לא עשיתם עם זה שום דבר עד היום"? יש את הכסף, יש את הפוטנציאל אבל אין את הידע וכאן בדיוק כאן נכנס מומחה לליווי תהליכים מורכבים בנדל"ן לתמונה. בעידן בו אנשים נכנסים מתוך פחד לרוב הם נשארים ומשיגים לא רק את חסכון בזמן אלא גם את הביטחון כי הנה הם עומדים לראות את הים "מהצד הנכון שלו". פתאום הפחד מכישלון או הפסד כספי נשאר מאחור ומלווה התהליכים המפוכח והשקול יודע להוביל את זה צעד אחר צעד הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט הרגשי.  כמו כל רכישה בפרט דירות להשקעה הן בור שאפשר ליפול אליו ולא זה לא רק עניין הערכת השמאי השגויה או עלויות גבוהות בגין השבחת נכס – זה הרבה מעבר וזה עולה הרבה יותר מעצה טובה שאפשר לקבל ממומחה שמגיע מהתחום.

מומחה לליווי תהליכים – איך אפשר לעזור לכם?

אפי חכם, מנכ"ל ובעלים בייעוץ חכם יבדוק יחד אתכם את המסלול המועדף עליכם, פגישת הייעוץ תניב ניתוח נכון של אופייכם אל מול התאמתכם לעסקה לרבות ניתוח פיננסי נכון כאשר המטרה היא למקסם את הרווח לטווח הארוך. הכרת השוק והתקציב, ניתוח כדאיות, בחירת אנשי מקצוע ותכנון נכון להשבחת הנכס. במקביל לכך גם איתור דירה להשקעה במחיר שמתאים לתקציבכם האישי כאשר בגדול הרעיון הוא לוודא כי קיים פוטנציאל בעסקה שאתם עומדים לבצע. בסיכום דבר לאף אדם לא נכון הדבר להיכנס לעסקאות יקרות ערך ללא ניסיון או הכנה מקדימה ובפרט בתחומי הנדל"ן. 

רוצים לקחת את השבחת הנכס צעד אחד קדימה? צריכים לנהל את השקעתכם בכל שלב ושלב מבלי להיקלע להפסד? גם אם הוצעה לכם הלוואת קבלן מפתה יתר על המידה ואתם לא בטוחים אולי כדאי לעצור רגע, לחשב את המסלול מחדש ולפנות עוד היום אל מומחה לליווי תהליכים שיעשה לכם סדר בדברים.

אפי חכם מנכ"ל ייעוץ חכם –  לראות התמונה על הצד הטוב ביותר!

דילוג לתוכן