ייעוץ חכם

מהו ליווי פיננסי ואיך הוא יכול לסייע בהשגת המטרות?

ליווי פיננסי הינו מונח המייצג מספר מרכיבים כאשר המשותף להם הינו ליווי עסקי ואישי אשר מטרתו לממש את הפוטנציאל במה שאתם רוצים להשיג, לקנות או אפילו להשביח. עומדים לפני תהליך בנייה ולא יודעים אם זו אכן העסקה שתתרום לשקט הנפשי שלכם גם בעתיד? אין לכם מושג כיצד לגבש הסכם עם קבלן ולא מבינים במונחים כמו ערבויות והקטנת חוסר הוודאות? בדיוק כאן נכנס לתמונה גם הליווי הפיננסי ופותר לכם לא מעט בעיות שמטרתן לספק לכם את השקט הנפשי מתחילת התהליך, לסופו וגם הרבה אחרי, עומדים לפני רכישה? רוצים לדעת איך זה יכול לעבוד גם עבורכם? בואו ונדבר על יתרונות הליווי הפיננסי.

מאת אפי חכם

למה אני צריך את זה? חשיבות ויתרונות הליווי הפיננסי

כשרוצים להפוך תהליך של בנייה למשהו נכון, כשרוצים שקיפות מלאה לאורך כל התהליך או כשרוצים ניתוח כדאיות כלכלית אין מנוס גם משירותי ליווי פיננסי. לצורך העניין הליווי הפיננסי אותו תקבלו יהיה חלק אחד מתוך ליווי תהליכים מורכבים מאוד בנדל"ן שראוי כי תעברו אותם אך ורק עם אדם שמבין ומכיר את המטרה ואת הפוטנציאל הגלום בה.

כך תגלו את הפוטנציאל – כשליווי פיננסי וליווי תהליכים חוברים יחד

בכדי להשיג צמיחה, התפתחות וחדשנות אין מנוס משילוב של ליווי פיננסי עם ליווי תהליכים על כל מרכיביו, לא מבינים במה מדובר? אם בחרתם את השירותים הנ"ל צפו ליחס אישי ולזמינות שבסופו של דבר תשים אתכם על דרך המלך ותסמן לכם כי היעד/ המשימה בוצעו. אז בעוד עולם הנדל"ן הולך וגדל ומוסיף אליו עוד ועוד פרמטרים משתנים וחדשים מתפקידכם שלא לצעוד לבד לתוך התהליך ולתת לאנשים מביני עניין לקחת את האחריות עבורכם ובפרט שהכול יבוצע ללא וויתור על אמינות, יושר, מקצועיות ושקיפות. רוצים להשקיע את ההון ששמרתם או לוויתם ולא בטוחים שזו ההחלטה הנכונה? כאן, בדיוק כאן מלווה התהליכים יחבור אל הלווי הפיננסי ויחד הם יספקו לכם את התשובה – האם העסקה שלכם ברת הצלחה או שאולי כדאי לוותר?

בסופו של דבר האחריות שלכם היא להסיר את מפלס הפחד וחוסר הוודאות וכאן מלווה התהליכים ישאיר את הכול מאחור ויוביל אתכם דרך המשימות המורכבות אל עתיד טוב יותר.  באמצעות שקיפות ואמונה עצמית, ליווי התהליכים יעשה זאת במינימום זמן ומקסימום ידע ויכולות. רוצים להתקדם צעד אחר צעד ולהיות בטוחים שמה שאתם עושים אכן נכון, פרודוקטיבי ומחויב לתהליך? כבר כאן הרינו להמליץ לכם שלא לדלג על שלבי הייעוץ ולא לקבל את ההחלטות שאין לכם ידע בהן לבד.

רוצים לממש את ההצלחה שלכם? זכרו, הכול מתחיל ביזמות נכונה, איתנות חזקה ויכולות פיננסיות שתיקחנה אתכם למטרה אחת – רכישת/השגת היתרונות שבנכס או במטרה אליה כיוונתם מראש.

דילוג לתוכן