ייעוץ חכם

מומחה לליווי תהליכים עוזר לכם לבנות את בית החלומות

לשים את עצמכם במרכז, להרגיש על גג העולם והכי חשוב לחיות את החיים האמיתיים שתמיד רציתם אבל דחיתם מכל מיני סיבות, חלק מהן קשורות גם בהיעדר אומץ או ידע. מכירים את זה? מתכננים או חולמים לבנות בית חדש ולא יודעים באילו שבילים ללכת? בדיוק כאן אפי חכם מומחה לליווי תהליכים מסייע לכם בכל השלבים המורכבים החל מאיסוף ההון העצמי ועד התכנון, הביצוע, שלב הגמר וסיום הבנייה.

מאת אפי חכם

איך בונים בית מבלי לקחת סיכונים מיותרים?

זה אפשרי, גם אתם יכולים לבנות את הבית שתמיד חלמתם עליו ובתנאי כי לא תצעדו את התהליך לבד אלא עם מומחה לליווי תהליכים שיכול להתמודד מול כל דבר , יודע לנתח מצבים בזמן אמת והכי חשוב?  חדור מוטיבציה להגשים יחד אתכם את החלום הישן והטוב – בית מול הים או לחילופין בית עם גינה שיהיה ניתן להתחיל או לסיים בו את היום על הצד הטוב ביותר.  אז איך באמת עושים את זה? קודם מדברים על ניהול הפרויקט.

איך מוציאים לפועל ניהול פרויקט בנייה ללא טעויות?

לא משנה מי אתם ולאיזה פרויקט בנייה אתם רוצים להיכנס, החשוב מכול הוא לדעת ולסמוך על ניהול נכון שיכלול בתוכו בחירת אדריכל מתאים, בעלי מקצוע אחרים, דקדוק ברמות הקטנות והמפרט לרבות פיקוח על הביצוע עצמו. לבל נשכח בין היתר גם את טופס 4 שאחרי הכול בלעדיו לא תוכלו להמשיך את תהליך הבנייה וגם כאן יכול לסייע מנהל תהליכים שקול, מבין ובעיקר בעל ניסיון שיודע ויכול למנוע לכם טעיות.  

תהליכי בנייה של בית – מא' ועד ת'

אז לפני הכול מה שיידרש מכם לעשות זה לבדוק את המצב הפיננסי, האם הוא מתאים לחלומות שלכם? כאן יידרש מכם להכין את התזרים הנכון ובמקרים מסוימים להיוועץ עם המומחה לתהליכים על מנת שזה ישיג לכם אמצעי מימון נכונים ובתנאי החזר שמתאימים לרמת החיים הנוכחית שלכם. השלב הבא כפי שצוין מדבר על בחירת האדריכל וקבלת כל האישורים והיתרי הבנייה הנדרשים. בהמשך יעלה גם נושא הפיקוח על ביצוע הבנייה בזמן אמת ויכולת לקשר בין כל אנשי המקצוע ולייצר תקשורת תקינה ביניהם – שאחרת אתם נתונים להמון בלגן, רעש ואי סדר העלול להסתכם במאות אלפי שקלים, רוצים למנוע את זה? צעדו את הצעדים הראשונים לצד מומחה לליווי תהליכים.

בסיכום דבר אם אין לכם מושג איך לטול את המשכנתא הראשונה או איך להסתמך על תקציב למטרת בניית בית הנה בפניכם הזדמנות נדירה לפנות אל אפי חכם – מומחה לליווי תהליכים שיקל על התהליך והכי חשוב? יגשים לכם את החלום מתחילתו וכלה במראה הסופי והמושלם.

דילוג לתוכן