ייעוץ חכם

מומחה לליווי תהליכים כספי ירושה והתנהלות פיננסית נכונה

יותר ויותר אנשים מעידים על קבלת ירושה לפחות פעם אחת בחייהם, הם מקבלים סכום כסף גדול ונחפזים לבזבז את הכספים מבלי לקחת בחשבון את דיני החוק והמיסוי הבאים יחד עם זה? נשמע לכם מוכר? רוצים למגר טעויות ולהתנהל נכון עם ההון שירשתם? בדיוק כאן הרשו למומחה לליווי תהליכים להוליך אתכם בדרך למימוש נכון של כספי הירושה.

מאת אפי חכם

איך אפשר לבזבז את זה נכון? שימוש מושכל בכספי ירושה

מיטב המומחים יעידו כי פעם ולא פעמיים אודות מצב בו אנשים קיבלו ירושה ופסחו על התנהלות נכונה אל מול גופי המס והחוק. זה קריטי כי לא צריך לספר לכם מה קורה לאדם שמקבל סכום גדול של כסף ולא "משתף" בשמחתו את הגופים הנ"ל.  מבולבלים? במעמד הזה מומחה לליווי תהליכים ינחה ויפתח בפניכם את עולם ההשקעות והאפיקים האטרקטיביים שבסופם תוכלו גם אתם לממש את פוטנציאל הכסף מבלי שאף גוף ימנע או יקשה עליכם לעשות זאת. אז מה עושים? יש בהחלט כמה אפשרויות כאשר דרך אחת היא גם לרכוש דירה.

מומחה לליווי תהליכים מסייע לכם להתאים את הדירה לתקציב

רכישת דירה הינה דרך נוספת לממש בצורה סולידית חלק גדול מכספי הירושה בהם זכיתם. למעשה,  באמצעות כך תוכלו להפוך את כספי הירושה לנזילים – דבר שיסייע לכם לגייס בעתיד את ההון הנדרש ולמגר כל קושי. כמו בכל דבר גם כאן יש לקחת בחשבון את סוג הנכס ומטרתו, האם תרצו את הדירה להשקעה או מגורים? אופציה נוספת היא לקחת את הכסף או את חלקו ולהשביח את הנכס – אז אולי זה יעלה לכם כמה מאות שקלים וייקח נתח נכבד מהירושה שלכם מאידך זה בהחלט יחסוך לכם את ההתחייבות ודרישה למימוש הלוואה. 

ומה לגבי השקעה בשוק ההון?

בעידן בו קיימות לא מעט אפשרויות למימוש מומחה לליווי תהליכים יסייע לכם בתנאי שתקשיבו ותאפשרו לו ללוות אתכם על פי מתווה התוכנית הברורה אותה תכינו מבעוד מועד. רוצים להשקיע את כספכם בשוק ההון? זו בהחלט דרך להשתמש בכספי ירושה ובתנאי שיש לכם מושג כיצד לסחור בבורסה באמצעות מומחה לליווי תהליכים שיסייע לכם ללכת בין הטיפות בעדינות וימזער כמה שניתן את הסיכון מבלי לפגוע בזכויות הירושה החדשות בהן זכיתם. 

אז אולי זה נראה כמו עוד זכיית ירושה אבל כשנכנסים לעובי הקורה מגלים כי זכייה זו עלולה לפגוע ביחסים ביניכם לבין מי שאתם אוהבים באמת. כפי שהבנתם, המצב החדש העניק אוויר לנשימה ומצד שני זה יצר קרעים ומתחים ובדיוק כאן ההמלצה הרווחת הינה לא לבזבז זמן יקר ולפנות עוד היום אל מומחה לליווי תהליכים – אחד כזה שמבין ויודע בדיוק איך לסיים את התהליך על כל היבטיו הפיננסיים והרגשיים.

דילוג לתוכן